Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
import odzieży
#1
Poszukuję godnej zaufania hurtowni odzieży. Prowadzę niewielki butik, który słynie w okolicy. Muszę zmienić dostawcę, poprzedni nie spełniał moich oczekiwań co do trwałości tkanin. Może polecacie jakąś firmę lub coś mi doradzicie? Znacie BRONX import odzieży? Co myślicie o tej hurtowni? Jestem wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrowienia!
"U nas dobre i praktyczne to co zagraniczne"
Odpowiedz
#2
Faktycznie kojarzę tę firmę, parę razy robiłem tam zakupy. Wszystko ok, szeroki asortyment, wysoka jakość materiałów, generalnie same pozytywy. Co do rad nasunęła mi się taka refleksja dotycząca najpopularniejszej tkaniny.
Bawełna znana jest ludzkości od wielu setek lat. Ceniono ją za niezwykłą miękkość, poprzez co tkaniny wykonane z bawełny wspaniale nadają się do tworzenia bielizny oraz innego rodzaju elementów, jakie mają mieć styczność z najbardziej delikatnymi częściami ludzkiego organizmu. Współcześnie o wiele większa uwagę przykłada się do tego, z jakich materiałów wykonywane są przedmioty, jakie mają z nami kontakt każdego dnia. Staliśmy się bardziej świadomi tego, że od tak różnych czynników jak dla przykładu materiał, z którego uszyta została nasza odzieżwpływa na nasze zdrowie.
"Dwie wiary pod jedną pierzyną nigdy się ze sobą nie zgodzą"
Odpowiedz
#3
Aby zakupić wysokiej klasy odzież nie jest konieczne jechać do ogromnych center handlowych, w jakich zlokalizowany jest salon odzieżowy znanego producenta, która sprzedawana jest za bardzo duże pieniądze. Współcześnie niezwykle dużo miejscowych sklepów oferuje również bieliznę nie tylko dobrej jakości, lecz również w umiarkowanych cenach. Kupowanie bielizny osobistej to zadanie, jakie nie przysparza trudności mężczyznom, a kobietom kojarzy się ze stresującym przeżyciem. Jest tak dlatego, iż naprawdę duża liczba kobiet nie potrafi dobrać do swoich kształtów takiej bielizny, jaka powoli im zapewnienie sylwetce najbardziej atrakcyjnych kształtów.
Odpowiedz
#4
Zeszłe kilkadziesiąt lat to istna rewolucja w przemyśle odzieżowym, a co za tym idzie – w sektorze bieliźnianym. Zaczęliśmy o wiele bardziej dbać o to, co nosimy pod ubraniem oraz staranniej dobierać bieliznę. Poprzez to możemy wpływać na kształt naszej sylwetki – jeżeli tylko będziemy korzystać z odpowiednio dobranej bielizny osobistej. Przyciągająca wzrok reklama może spowodować niezwykły wzrost sprzedaży każdej firmy.
"Młodość jest głupia starość nie mędrsza czasami"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości