Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAGAZYNOWANIE
#1
Na już szukam współpracy w ramach czegoś, co można ogólnie nazwać jako magazyny samoobsługowe. Prowadzę własną działalność, lecz w dalszym ciągu sam nie podołam zamówieniom. Dlatego szukam firmy z zapleczem magazynowym. Liczę że któreś z was potrafi mi pomóc?
"U nas dobre i praktyczne to co zagraniczne"
Odpowiedz
#2
Jeszcze niedawno wszystkie firmy produkcyjne były zobowiązane posiadać własne przestrzenie magazynowe. Podobnie firmy działające w handlu, transportowej i wiele innych. Wiązało się to z wieloma komplikacjami, takimi jak: problematyczny transport jeśli magazyny nie był zlokalizowane na terenie firmy, przymus płacenia znacznego czynszu, zbyt mało miejsca w magazynie i wiele innych. Na szczęście, wzorem Zachodu, powstają w Polsce nowoczesne przestrzenie na magazynowanie, jakie bardzo upraszczają pracę przedsiębiorców.
"Okazja jest szklana raz opuścisz więcej nie zażyjesz"
Odpowiedz
#3
Próbowałeś pod kątem hasła magazyny Poznań ? Opłaca się spróbować. Czemu? Innowacyjne magazyny to nowość w Polsce, przynajmniej w zbiorowej świadomości – parę takiego typu magazynów już w Polsce funkcjonuje, lecz dotychczas niewiele osób o nich wiedziało. Te przestrzenie na magazynowanie to idealna odpowiedź na nowe potrzeby polskich przedsiębiorstw. Dzięki nim mają one dostęp do wygodnej przestrzeni magazynowej, z jakiej mogą one korzystać niemalże bez żadnych przeszkód przez całą dobę.
Odpowiedz
#4
Magazyny self storage są niezwykle cenione zwłaszcza w USA – znaleźć je można generalnie w każdej miejscowości. Jednakże jest z nimi przeciwnie niż w Polsce: najczęściej korzystają z nich zwykli ludzie, a nie przedsiębiorstwa. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak Polacy strychy: chowają tam np. rowery, meble i tak dalej: bardzo często przenoszą się oni w poszukiwaniu pracy i nie za każdym razem biorą wszystko na nowe miejsce. Bardzo serdecznie polecam takie rozwiązanie! Co cechuje magazyny, jakie znajdują się w asortymencie wielu przedsiębiorstw z terenu całej Polski? Po pierwsze wygoda : zlokalizowane są one z daleka od centrów miast, co bardzo ułatwia dojazd. Po drugie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na konkretny okres i tylko za ten okres uiszcza opłatę. I jeszcze: takie przestrzenie do magazynowania do doskonała infrastruktura, doceniana przez wszystkich.
"Szczep dobry czasem złe daje owoce"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości