Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc
#1
Zarządzam działem firmy o profilu logistycznym. Moim zadaniem jest zapewnienie wszystkim pracownikom właściwy pojazd. Praktycznie wszyscy dużo jeżdżą, więc pojazdy muszą być doskonałej jakości. Poza tym umowa leasingowa też musi realizować wyśrubowane oczekiwania. Polecacie coś? Obecna firma zaliczyła wpadkę, nie mogę dużo pisać, ale zrywamy współpracę. Liczę na forumową pomoc.
"Szczep dobry czasem złe daje owoce"
Odpowiedz
#2
A może wypróbuj leasing samochodowy?Samochody nowe a także posiadające już wcześniej właściciela, kredyty które umożliwiają kupno pojazdu, ubezpieczenie samochodu, opcja wynajęcia a także wzięcia w leasing pojazdu, fachowe usługi warsztatu mechanicznego i serwisu blacharskiego, jazda próbna, elementy zamienne i akcesoria samochodowe, świadczenie usług firmom i przedsiębiorstwom a poza tym liczne promocje – możesz mieć to wszystko, jeśli tylko skorzystasz z usług, jakie świadczy przedsiębiorstwo Alphabet.  Alphabet jest liderem branży motoryzacyjnej, który oferuje wiele rozwiązań dla każdego z właścicieli auta a także osób, szukają wymarzonego auta.
Odpowiedz
#3
Ja za to polecam leasing operacyjny. Pełny leasing operacyjny to produkt dla firm, dla których ważna jest przewidywalność kosztów związanych z flotą pojazdów i traktują samochód firmowy jako narzędzie pracy. Pełny leasing operacyjny kompletne rozwiązanie, w ramach którego firma udzieli Klientowi pomocy w doborze odpowiedniej marki aut, sfinansuje ich zakup uwzględniwszy wcześniej największe z dostępnych upustów, jak również weźmie na siebie wszelkie działania związane z działaniami administracyjnymi w obrębie floty.
"Okazja jest szklana raz opuścisz więcej nie zażyjesz"
Odpowiedz
#4
Zapewnienie przedsiębiorstwu samochodów to poważne zadanie, serio. Sprawdź, czy w zakresie wybranego rozwiązania istnieje również możliwość odkupienia pojazdów przez Klienta jak również zatrudnione przez niego osoby. Takie rozwiązanie umożliwia przełożenie obowiązków oraz ryzyka związanego z posiadaniem floty na leasingodawcę a także zminimalizować oraz uprościć działania jakie związane są z koniecznością dysponowania nawet liczną flotą pojazdów.
"Młodość jest głupia starość nie mędrsza czasami"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości