Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie w kwestii ogrodzenia
#1
Kostka 
Cześć

Interesuje mnie kwestia, jak najlepiej zabezpieczyć teren. Sprawdzałem już wiele wszelkiego typu ogrodzeń, lecz nic nie spełniało moich oczekiwań. Dopiero ostatnio wyszukałem propozycję, która wydaje mi się interesująca –ogrodzenia panelowe metalowe. Jednakże niezwykle niewiele wiadomości jest na ten temat w sieci. Z tego powodu napisałem właśnie na tym forum – może któreś z was ma takie ogrodzenie oraz jest w stanie powiedzieć coś ciekawego o nim? Jestem bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrowienia.
"Niedźwiedź w lesie a skórę jego przedajesz"
Odpowiedz
#2
Super się składa, bo niedawno interesowałem się dość intensywnie tym tematem: mam przedsiębiorstwo o dużym terenie, który trzeba zabezpieczyć. Chciałem niedrogiego, łatwego w montażu ogrodzenia, które da się ustawić bez nakazu zatrudniania profesjonalnej ekipy. Znalezione przeze mnie ogrodzenia mocno zawiodły mnie w tym zagadnieniu: pomimo najszczerszych pragnień nie dało się ich zmontować. Później okazało się, że ich producent celowo to robił, by każdy klient wynajmował jego drogą ekipę.
"Szczep dobry czasem złe daje owoce"
Odpowiedz
#3
hejka! A co to w ogóle takie ogrodzenia? sorry za ignorancję, lecz mnie ogrodzenie kojarzy się jedynie z drewnianym płotem lub wykonaną z metalu siatką ;P a tak w ogóle miałam kiedyś przygodę z parkanem – przeskakiwałam z działki sąsiadów na naszą i złamałam kolano ;P lecz to wydarzyło się ponieważ rosły tam przepyszne porzeczki Duży uśmiech
"Jak wilk komarowi pomoże to i komar konia zmoże"
Odpowiedz
#4
chyba nie o coś takiego chodziło się autorowi wątku Język jednakże ciekawa historia Duży uśmiech według mnie ogrodzenia takiego rodzaju mają najwięcej sensu dla firm produkcyjnych, jedynie koniecznie trzeba sprawdzić ich montaż; są niedrogie, bezpieczne, prezentują się nawet dobrze ale nie pasują do eleganckiego budynku
Odpowiedz
#5
Pozwolę się nie zgodzić – dzisiejsze przedsiębiorstwa proponują tak bardzo bogaty wybór, iż z pewnością każda osoba wyszuka coś właściwego dla swojego gustu. Bez znaczenia, czy chce się ogradzać domek lub też budynek przemysłowy bo specjaliści którzy pracują w takich firmach ogrodzeniowych pomogą wybrać najlepszą opcję. Tego typu ogrodzenia, którymi są ogrodzenia panelowe, to mnóstwo typów, kształtów, kolorów, rozmiarów i tak dalej.
"Młodość jest głupia starość nie mędrsza czasami"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości